top of page

Birgit ja Jüri Pootsmann Jõulukontserdid

Kontserdid toimusid aastal 2015

  • 22.12 Jõgeva Rahvamaja

  • 25.12 Tallinna Kaarli kirik

  • 26.12 Rapla Maarja-Magdaleena kirik

  • 27.12 Tartu Jaani kirik

 

Telesaate 'Eesti otsib superstaari' esimene ja viimane võitja astuvad koos lavale kordumatute jõulukontsertidega.

 

Kontserdil kuulete ilusamaid jõululaule läbi aegade, kuid ka väikest läbilõiget mõlema laulja tuntud lauludest ning Eesti popmuusika klassikast. Kuna Birgiti ja Jüri ühised suvelõpukontserdid aastal 2015 osutusid väga edukateks otsustati uue jõulukavaga inimestele veelkord rõõmu pakkuda. Üheskoos antakse 4 akustilist jõulukontserti koos kitarrist Peter Põderi ja Charles Aaron Zobeliga erinevatel klahvpillidel.

 

Jüri Pootsmanni jaoks on tegemist teise avaliku kontserttuuriga pärast saate “Eesti otsib superstaari” ja Univeral Musicuga plaadilepingu võitu aastal 2015.
Jüri esimene singel “Torm” vallutas viimastel kuudel kõigi Eesti raadiojaamade edetabelite esikümne ning just on jõudnud raadiotesse tema uus singel “Aga siis”. Jüri jõudis ka novembri algul valitud Eesti Laul 2016 kahekümne finalisti hulka. Kuula Jüri esimest singlit “Torm” siit.

Birgit Sarrap (endine Õigemeel) on oma lauljateel võitnud südameid juba aastast 2007, kui Birgit võitis esimese hooaja saates “Eesti Otsib Superstaari”. Ta on esindanud Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel lauluga “Et uus saaks alguse” (aastal 2013), osalenud erinevates muusikalides (näiteks peaosa muusikalis “Helisev muusika” jne) ning lugematutes telesaadetes (näiteks “Laula mu laulu” või “Laulupealinn”).

 

Birgiti viimast singlit kuula siit.
Birgiti esinemist Eurovisioonil vaata siit.

 

Algus kõikjal kell 19.00
 

bottom of page