top of page

Koguperekontsert “MINA KA”

 

Lahedad lastelaulud nüüd uues, hoogsas ja rütmikas kuues!

 

„Mina ka!“ lastelaulude kogumiku esitluskontserdid kogu perele kolmes kaunis Eestimaa linnas.

Lavalaudadel astuvad üles Kristel Aaslaid, Birgit, Liis Lemsalu, Ivo Linna, Daniel Levi, Ott Lepland ja Liisi Koikson, Lasteekraani Muusikastuudio laululapsed, ning viiuldajate ansambel "Võlukeeled”. 

Kontserdile lisavad veelgi vürtsi mustkunstnikud Meelis Kubo ja Charlekas oma vägevate trikkidega!

Lauljaid saadab ansambel Swingers koosseisus Mihkel Mattisen klaveril, Indrek Sarrap bassil, Timo Vendt saksofonil ja viiulil ning Peep Kallas trummidel.

 

Sind ja su peret ootavad lahedad, ägedate lauljate ja lustiliste lauludega kontserdid! Kas mäletad lugu kuningast, kes istus kuningamaal oma trooni peal, suvelaulude vaieldamatut hitti sellest, kui karvamütsiaeg oli ammuilma otsa lõppenud või kuidas O on ümmargune ja K on kandiline? Nii need, kui ka näiteks lugu Õnneseenest või Kati karust tulevad kõik sel kontserdil teiste seas ettekandele.

 

"Mina Ka" on koguperekontsert mis pakub rõõmu igas vanuses pere liikmele. Äratundmisrõõmu emadele ja isadele - lauludelt, mis neid lapsepõlves saatnud on pühitud tolm ja nad on saanud uue, hoogsa ja rütmika kuue! Lastele – nii tirtsudele, põnnidele kui poistele ja tüdrukutele on kontserdil kuulamiseks lahedaid leide kohe endaga kaasa haaravatest lugudest.

 

„Mina ka!“ lastelaulude kogumik on järg eelmise kevadel välja antud superedukale plaadile “Sinust ongi mu laul“. Plaadid müügil nii kontsertidel kui Apollo poodides üle Eesti.

 

Lisainfo

www.kontserdiklubi.ee

facebook.com/kontserdiklubi

 

Kontserdi toimuvad:

 

31.05 kell 19.00 Tartu Vanemuise Kontserdimaja

01.06 kell 19.00 Pärnu kontserdimaja

04.06 kell 17.00 Tallinna Nordea kontserdimaja

bottom of page