top of page

BIRGIT, TANJA ja MIHKEL MATTISEN - Piknikukontserdid

Võta kaasa oma piknikukorv ja tule meiega piknikule!

Huvitav aeg toob toredaid uuendusi  - kuigi tavaliselt on see kontsertidel keelatud, siis sel korral võid ise kaasa võtta kõik oma lemmiksnäkid, lemmikjoogid (kaasa arvatud kuni 20% alkohoolsed joogid) ja lemmik piknikuteki või kasvõi oma tugitooli või voodi! Muidugi saab nii tooli kui söögi-joogi ka kohapealt soetada!


Kõik meie piknikupaigad on valitud sellised, et ruumi oleks piisavalt ja saaks ise oma lemmikkoha välja valida ning teiste kuulajatega piisavalt distantsi hoida, samas omade sõpradega ikkagi koos olla ja päriselt vahetult muusikat kuulama tulla.
Nii et võta või ära võta oma asjad kaasa, tule nii nagu sulle ja su kaaslastele mugavam on ja vali teiste inimestega distants ise.

Head sõbrad - Birgit, Tanja ja Mihkel ootavad teid piknikul oma toredate lugude ja mõnusate juttudega. Kuigi koos musitseeritakse ju ka koos ansamblis The Swingers, siis
sel korral otsustati suvel teie ette astuda väiksema koosseisuga. Saab kuulda põhiliselt eestikeelset muusikat, nii eesti rahva lemmiklugusid läbi aegade kui ka suuremaid hitte kõigi artistide enda repertuaarist. Kes teab, aga Mihkel on lubanud lisaks klaverimängule ka üle mitme aasta mõned lood ise laulda. Mida täpsemalt, jäägu juba üllatuseks!

Ootame teid piknikule:

17 .juuli Saaremaa, Karujärve

19. juuli Türi, Murumoori park
21. juuli Kuremaa Lossihoov
23. juuli Tartu Laululava Helila
24. juuli Reiu Puhkekeskus
25. juuli Põltsamaa Lossihoov

26. juuli Võru Kandle aed
31. juuli Tallinn, Maarjamäe lossi õu
1. august Vastseliina Piiskopilinnus
2. august Haapsalu Piiskopilinnus

6. august Laitse Graniitvilla
9. august Rakvere Vallimäe Foorum

Kontsertide algus kell 20.00 (Haapsalus, Rakveres, Türil, Võrus kell 18.00), alale pääseb alates tund enne Piknikukontserdi algust!

Pileteid saab osta klikates SIIA

Lisainfot ürituse kohta saab saates email info@enjoy.ee. Ürituste ilmainfo ning kas kontsert toimub halva ilma korral sees või väljas, paneme alati siia lehele mõni tund enne kontserdi algust üles!

plakat.jpg
bottom of page